PowerMate South African Dealer cta

PowerMate® Safety Moving System.

Firma L P International Inc. i jej linia wózków ręcznych PowerMate® oferują bezpieczniejszy sposób przenoszenia dużych, niewygodnych ładunków. Zmotoryzowany wózek ręczny do wnoszenia po schodach firmy PowerMate® to dwukołowy wózek elektryczny wyposażony w wbudowany mechanizm podnośny, który poruszany jest za pomocą akumulatora. Zmotoryzowany podnośnik pozwala za pomocą przycisku kontrolnego przenosić ciężary w górę i w dół po schodach, na samochody dostawcze i z samochodów dostawczych oraz do budynków i z budynków. PowerMate® składa się z czterech urządzeń. Są to: urządzenie do wnoszenia po schodach, przenośny podnośnik tylny, niwelator załadunkowy, a także dobrze wyważony wózek elektryczny, który zaprojektowany został z myślą o tym, aby przenoszenie ciężkich, niezręcznych ładunków było szybkie, bezpieczne i wydajne.

The PowerMate® zmotoryzowany wózek ręczny do wnoszenia po schodach wykonuje 100% podnoszenia, dosłownie eliminując ryzyko obrażeń pleców, jednocześnie zmniejszając wysiłek konieczny do przenoszenia ciężkich, niewygodnych ciężarów o ponad 50%! Przy pojemności ładunku do 1500 funtów, urządzenia do przenoszenia po schodach PowerMate® używane są do bezpiecznego przenoszenia przedmiotów takich jak: zbiorniki na gorącą wodę, bojlery, piece, butle do gazu, główne urządzenia sprzętu domowego, meble biurowe, produkty hydrauliczne i grzewcze, sprzęt używany przez restauracje, automaty sprzedające i wiele innych. Przedmioty, które w konwencjonalny sposób przenoszone są przy pomocy 2 lub 3 zespołów ludzi, mogą zostać przeniesione przez jednego człowieka wyposażonego w nasz wózek ręczny.

Wózki ręczne do wnoszenia po schodachZasuwy podnoszone PowerMate® stanowią doskonałe uzupełnienie innych naszych urządzeń albo używane mogą być samodzielnie! Są one idealnym rozwiązaniem przy przenoszeniu ciężarów do 500 funtów na pojazdy dostawcze i z pojazdów, m.in.: małe ciężarówki oraz furgonetki o pełnych rozmiarach oraz sprintery. Te wewnętrzne podnośniki tylne pozostawiają bardzo niewielkie ślady i zasilane są przy pomocy układu elektrycznego pojazdu.

Zmotoryzowane urządzenia do wnoszenia po schodach i zasuwy podnoszone pozwolą Klientom zmniejszyć koszty, uniknąć obrażeń pleców i oszczędzić cenny czas. PowerMate® Safety Moving Systems – to skuteczny i wydajny sposób bezpiecznego przenoszenia produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie można uzyskać więcej informacji o naszych zmotoryzowanych urządzeniach do przenoszenia po schodach. Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej są w języku angielskim. Również wszelką korespondencję prosimy kierować do nas w języku angielskim.

Kliknij tutaj, aby wejść na naszą stronę internetową

To learn more about the PowerMate® Safety Moving Systems, the worlds #1 motorized electric stairclimbing HandTrucks, please fill in this form.


Please tell us who you are ..

*   (required fields)

By supplying us with your information, you grant us permission to contact you periodically with updates on PowerMate Products. At any time you may unsubscribe. We will not share your information. See our Privacy - Terms Of Use for more details.
Thank you for your interest in PowerMate.

Top Of Page

Share:

Visit and follow: