PowerMate Motorized Stairclimbing HandTrucks

Systém pro bezpečnou přepravu PowerMate®

Společnost L P International Inc. a její řada ručních vozíků PowerMate® nabízí bezpečnější způsob přesouvání velkých a neskladných nákladů. Motorizovaný ruční vozík pro stoupání do schodů PowerMate® je dvoukolový vozík s vestavěným zdvihacím mechanismem, který je napájen z baterie. Motorizovaný zdvihací mechanismus se ovládá tlačítky a umožňuje operátorovi přesouvat náklad do schodů a ze schodů, do vozidel a z vozidel a do budov a z budov. Vozík PowerMate® obsahuje čtyři zařízení v jednom. Umožňuje přesouvat náklady do schodů a ze schodů, nakládat a vykládat zboží z nákladních vozů, vyrovnávat rozdíly ve výšce skladových plošin a jednoduchým, bezpečným, efektivním a vyváženým způsobem přemisťovat těžká a neskladní břemena.

Motorizovaný ruční vozík pro stoupání do schodů PowerMate® zajistí 100 % zdvihání, prakticky eliminuje riziko poranění zad a sníží námahu při přesouvání těžkých a neskladných břemen o více než 50 %! Vozíky PowerMate® mají nosnost až 680 kg a používají se k bezpečnému přesouvání předmětů, jako jsou nádrže na horkou vodu, bojlery, kotle, plynové láhve, velké přístroje, kancelářský nábytek, instalatérský a topenářský materiál, restaurační zařízení, prodejní automaty a mnohé další. Předměty, k jejichž pohodlnému přesunu jsou běžně potřeba 2 až 3 osoby, dokáže pomocí našeho ručního vozíku přemístit jediný člověk.

vozík pro stoupání do schodůZdvižné plošiny PowerMate® jsou skvělým doplňkem našich ostatní strojů nebo je lze používat i samostatně! Jsou ideální pro přesun nákladů do hmotnosti 227 kg do vozidel a z vozidel, včetně skříňových vozů, velkých nákladních vozů a dodávek. Tyto vnitřní zdvižné plošiny zabírají velmi malou plochu a jsou napájeny z elektrického systému vozidla.

Motorizované vozíky pro stoupání do schodů a zdvižné plošiny PowerMate® vám ušetří peníze, ochrání záda a ušetří drahocenný čas. Systémy pro bezpečnou přepravu PowerMate® – inteligentní a nákladově efektivní způsob bezpečného přesouvání vašich produktů.

Zveme vás k návštěvě našich webových stránek, kde získáte další informace o našich zařízeních pro stoupání do schodů. Veškerý obsah na stránkách je v angličtině. Kromě toho i veškerá korespondence musí být vedena v angličtině.

Klikněte zde pro vstup na našich webových stránkách

To learn more about the PowerMate® Safety Moving Systems, the worlds #1 motorized electric stairclimbing HandTrucks, please fill in this form.


Please tell us who you are ..

*   (required fields)

By supplying us with your information, you grant us permission to contact you periodically with updates on PowerMate Products. At any time you may unsubscribe. We will not share your information. See our Privacy - Terms Of Use for more details.
Thank you for your interest in PowerMate.

Top Of Page

Share:

Visit and follow: